נורית אלבוחר - להתלבש נכון. להרגיש טוב. יועצת תדמית וסטיילינג, סטייליסטית אישית ועסקית | סדנאות והרצאות סטיילינג וקוד לבוש בארץ ובחו"ל - למה לא להעזר בסטייליסטית ?
FacebookGoogle+TwitterYoutubeLinkedinPinterest
 
אחד מהדברים שאני מאותגרת כסטייליסטית, הסיבות למה לא לקחת סטייליסטית.
 
אז כדי להקל עלייך, החלטתי לפרוס בפנייך מספר סיבות שאולי פיספסת ולא חשבת עליהם -
 
אישה אחת: "את יודעת איזה בלאגאניסטית אני, אני מתביישת להכניס אותה לחדר השינה שלי או לתוך הארון"
אני: "מודה באשמה, גם אני לא מסודרת כל כך, ממש ממש משתדלת, אבל לא ממש מצליחה, יש אומרים שבלאגאניסטים הם גאונים, כנראה שאני בקטגוריה, ואולי גם את ;).
 
אישה אחת: "היא תראה אותי בחזייה ותחתונים, ותציץ לי במגירה. זה ממש לא נעים. זה מאוד חושפני."
אני: נכון, אני בודקת את החזייה והתחתונים, כי הם הבסיס הכי חשוב מתחת לבגדים.חזייה טובה דואגת לחזה שלך, וכל בגד שתלבשי מעליה, יראה אחרת לגמרי בלעדיה. ו.... חייבת להודות שיש לי את אותו הדבר, ואני מבינה את המבוכה, אבל יש לי דרכים לשבור אותה. ואם זה ממש ממש קשה לך, אפשר להשאר עם חולצה דקה צמודה, וגם זו דרך לבדוק אם החזייה טובה.
 
אישה אחת: "עכשיו היא תסתכל בזכוכית מגדלת על הגוף שלי, כל מה שאני מנסה להסתיר, את הקפלים, את הצלוליטיס, את ה....." והרשימה אינסופית, כי מי לא מעבירה ביקורת על עצמה?
אני: "נכון, אני מסתכלת מקרוב, כי אין לי דרך אחרת לאבחן את מבנה הגוף. ברגע שיודעים מה מבנה הגוף, יודעים בדיוק איזה בגדים יכולים הכי להחמיא. אחרי שאת יודעת מה מבנה הגוף שלך, יותר קל לך להתלבש ולמצוא בגדים מתאימים."
 
אישה אחת: "עכשיו את תגידי לי מה ללבוש, תחליטי עלי, לא מתאים לי. אני לא אוהבת שכופים עלי סגנונות שאני לא מתחברת אליהם, גם אם הם נראים עליי מליון דולר".
אני: "נכון, אני אגיד לך מה אני חושבת שכדאי לך ללבוש, עוד יותר, אני גם אמליץ לך, לנסות, גם אם על פניו את ממש לא מתחברת, כי עד שלא מנסים לא יודעים, ומה שנראה על הקולב לא נראה אותו הדבר על הגוף. אבל!!!! אני לא מכריחה אף אחת לרכוש או ללבוש. אני כן מבקשת רק להתנסות. וההתנסות היא בשבילך, כי באיזשהו אופן את רגילה לראות את עצמך בצורה מסויימת, וכך גם הסביבה שלך, וסגנונות חדשים קצת מפחידים :) אבל אם מתייחסים לפחד כאתגר, והזדמנות להתנסות בדברים חדשים, יכולים להיות מאוד מופתעים. אז תמיד שווה לנסות, כי מקסימום יצליח :)."
 
אישה אחת: "עכשיו אני אמשוך תשומת לב, ויגידו לי שאני נראית נפלא, ומה עשיתי, ויתחילו לשאול שאלות. לא מתאים לי. "
אני: "את יודעת, יכול להיות שתמשכי תשומת לב, אבל זו תשומת לב טובה, ויכול להיות שזה קצת מביך לקבל מחמאה, אבל... ביננו, זה מה זה כייף. ובכל זאת, אם ממש את לא רוצה להתבלט, אפשר להתלבש בצורה עדינה, מחמיאה, יפה, ולא בולטת אבל מכובדת. זו הבחירה שלך."
 
אני יכולה למנות עוד הרבה סיבות למה לא לקחת סטייליסטית, אבל אם הגעת לשלב שתמיד רצית, ואת מוכנה לסמוך עליי ולעבור את שלב המבוכה, יש לי עבורך הצעה ממש ממש שווה, שכדאי מאוד לנצל עד סוף השנה.
לפני שאני חושפת בפנייך את המחיר ואת כל הפרטים, חשוב לי שתדעי עוד דבר - כדי להקל עלייך את ההחלטה, אני נותנת אחריות מלאה!!!
אמרו לי שהשתגעתי, והאמת אני בעצמי חושבת שהשתגעתי, ואין לי מושג איך תקבלי את זה, אבל זאת אני, בשקיפות מלאה, לא משחקת איתך שום משחקים, והכי הכי חשוב לי שהלקוחות שלי יהיו מרוצות.
החזון הגדול שלי, שמה שיותר נשים ילמדו לקבל את גופן בדיוק כפי שהוא, וילמדו להתלבש בצורה שיהיה להן כייף, שזה יעשה להן מצב רוח טוב. שאיפה מוגזמת?
אז אם מסיבה כלשהי לא תהיי מרוצה מהייעוץ, תקבלי את מלוא הסכום חזרה!!!
תחשבי רגע, יש לך פה סיכוי לעשות שינוי ממש משמעותי, שאולי תמיד רצית אבל עד עכשיו לא העזת, ואיזה סיכון יש לך?
 

אם יש לך חברה, או מישהי שחשובה לך, ואת חושבת שבשבילה זו יכולה להיות גם הזדמנות נהדרת, שתפי אותה בהצעה. זו באמת הזדמנות ממש טובה.
יש לי הרגשה שהחברה שלך תודה לך.
FacebookGoogle+Twitter
אם את במקרה עצמאית או שכירה, וחשוב לך נושא הלבוש במיוחד בעבודה, אני ממליצה לך לא להתייחס לייעוץ תדמיתי וסטיילינג כמותרות, כי זה ממש לא, זה עבורך כלי עזר, כלי עבודה, את יכולה ללמוד איך לשלוט במסרים הלא מילוליים שאת מעבירה באמצעות הבגדים, את יכולה להשתמש בבגדים בדרך מתוחכמת, שתעזור לך לבסס את מעמדך המקצועי, זה מדעי, לא סתם קלישאה. אם מיתגת את העסק שלך, כדאי שתחשבי על עצמך כחלק מהמותג. כי כשאת באה לפגישות עסקיות, משתתפת בכנסים, נפגשת עם לקוחות, קודם כל רואים אותך, רק אח"כ רואים את כרטיס הביקור שלך.
ואם הגעת עד הלום, סימן שלפחות קראת, ואני מאוד מעריכה שהקדשת מזמנך.
את מוזמנת לכתוב לי, אם יש נושא שמעסיק אותך במיוחד, בתחום הלבוש וההופעה, ואשמח לענות לך.
כמי שמנוייה לניוזלטר שלי, אני רואה בך שותפה מלאה לבחירת התכנים והנושאים שאני מעלה לסדר היום שלנו הנשים. ואם אינך מנוייה לניוזלטר - את מוזמנת להרשם פה ולקבל גם מדריך שיעזור לך להתלבש מצליחנית במתנה.
שיהיה לך אחלה יום ובסטייל מדליק וכייפי
והעיקר, שתאהבי את עצמך בדיוק כפי שאת

 

מכל הלב
נורית
פורסם 17/12/2015

טלפון
052-2993416
דואל
nuritart@gmail.com
יש רק אחת כמותך בכל העולם
תשמרי על הייחוד שלך
heart4, heart, like, love, favorite
כל הזכויות שמורות לנורית אלבוחר סטיילינג 2011