נורית אלבוחר - להתלבש נכון. להרגיש טוב. יועצת תדמית וסטיילינג, סטייליסטית אישית ועסקית | סדנאות והרצאות סטיילינג וקוד לבוש בארץ ובחו"ל - האישה המכוערת בעולם - איך את מגדירה את עצמך?
 

אני משתפת, שעברתי שבוע מאתגר רגשית ומקצועית.

מצד אחד מאתגר מאוד מבחינה מקצועית - שתי הרצאות מאוד גדולות ומרגשות, ומצד שני מאוד טעון ולא פשוט מבחינה אישית - מישהו קרוב אלי מאוד, אבא שלי, לא הרגיש הכי טוב, אבל בשקט שלו הוא מפתיע כל פעם מחדש, והוא השתפר וחזרתי להיות רגועה :).

אני מקווה שאת סולחת לי שאני כך חושפת את מה שעובר עליי, אבל חשבתי עלייך, ועל כל הנשים היקרות שקוראות ועוקבות אחרי באופן קבוע (ואני מאוד מעריכה את זה), ושהרצון שלי הוא להעלות נושאים, שנראה לי שחלק מהנשים חוות ביום יום. וכן, לפעמים גם אם הנושאים יותר "כבדים".

ואני מניחה שגם את חווה לפעמים טלטלות, אם זה בחיים האישיים או בעבודה. 

אמא שלי מהווה עבורי דוגמא לאישה עם המון נסיון חיים, תמיד עבדה ומאוד פעילה, ו.... מתלבשת בטוב טעם (כן, עכשיו את יודעת שכנראה באמת התפוח לא מתגלגל מאוד רחוק מהעץ), וגם בימים יותר קשים, גם כשהיא דואגת, היא לא מוותרת, ושמה לב לפרטים. (אמא אל תכעסי שאני חושפת את כל הסודות :) )

אז אם גם את לפעמים חסרת מוטיבציה, או דואגת ומוטרדת, אני מציעה לך, למרות הכל, לאסוף את עצמך ולהתלבש בצורה שתחמיא לך, כי זה יגרום לך להרגיש יותר טוב עם עצמך, גם האנשים שקרובים אלייך ישמחו לראות אותך ככה, ואני מקווה שזה גם ישפר את ההרגשה שלך. תספרי לי אם זה עובד גם לך. (יש מקום למטה להערות, מוזמנת לשתף)

 

בהזדמנות זו אני רוצה לשתף אותך בסרטון שמאוד ריגש אותי, והחלטתי לשתף גם אותך. (נו טוב, אני בשבוע כזה)

לדברי ליזי, האישה המכוערת בעולם, בימינו מגדירים יופי לפי דוגמניות על, ומודדים הצלחה על פי עושר... ליזי שואלת את השאלה - איך את מגדירה את עצמך? היא החליטה ליצור הגדרות משלה ליופי ולאושר. 

הצפייה עשויה בהתחלה להיות קשה, אבל ככל שהקשבתי לבחורה, כך הרגשתי איך המוטיבציה והאפשרות שלנו לבחור אם להסתכל על חצי הכוס המלאה או הריקה, היא זכות גדולה.

לצפייה בסרטון - לחצי על הקישור  - How you define yourself או על התמונה

(לצערי לא מצאתי תרגום לעברית)

 

FacebookGoogle+Twitter

בשורה התחתונה, לא משנה איך את נראית, משנה איך את מתייחסת אל עצמך, איך את מגדירה את עצמך.  

את יכולה לקחת את הבגדים מהארון שלך, ולייצר לעצמך מראה מחמיא עם מה שכבר יש לך, והכוונה שלי לא רק עם הבגדים שכבר יש לך בארון, ושאין צורך לרוץ ולקנות בגדים נוספים, אלא עם הנתונים הטבעיים שכבר יש לך!!!!

בואי לראות איך את יכולה ללמוד לעשות את זה בעצמך, להוציא את המקסימום, את המיטב מעצמך וממה שכבר יש, וכל זה קורה ב-3 שעות, בסדנת בוקר ביום שישי עם נשים שרוצות להנות, לצחוק, להתפשט ולהתלבש, וללמוד מה הכי טוב להן, כדי שיתרשמו מהן כמו שהן רוצות. בוקר חווייתי עם הרבה חיוכים :), לחצי כאן לכל הפרטים, ואדבר על זה בעוד כמה ימים. 

וזכרי, אין כמו היופי הפנימי שלך שבא לידי ביטוי במה שאת מקרינה כלפי חוץ. ואם את רוצה להוסיף משהו, מוזמנת לגלול למטה ולשתף בהערות.

רק בריאות, 

נורית
פורסם 21.1.2014

טלפון
052-2993416
דואל
nuritart@gmail.com
יש רק אחת כמותך בכל העולם
תשמרי על הייחוד שלך
heart4, heart, like, love, favorite
כל הזכויות שמורות לנורית אלבוחר סטיילינג 2011