נורית אלבוחר - להתלבש נכון. להרגיש טוב. יועצת תדמית וסטיילינג, סטייליסטית אישית ועסקית | סדנאות והרצאות סטיילינג וקוד לבוש בארץ ובחו"ל - אביב. התחדשות. התחדשתי.
 

אביב. התחדשות. התחדשתי :)

לעשות שינוי זה מפחיד, לא פשוט, וכרוך בהשקעה, ולאו דווקא רק בצד הכספי.

לפני כמה שבועות התחלתי תהליך של מיתוג מחדש.

במיתוג יש צורך להביא לידי ביטוי בדרך צורנית, אלמנטים שאינם צורניים, כמו אופי, צורת העבודה והחיבור ללקוחותי.

אז איך לעזאזל מעבירים את מי שאני, הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית לדבר צורני כזה כמו לוגו? שפה עיצובית?

בחירת צבעים, בחירת שילובים, טקסטורות, פונטים , כן גם בשפת המיתוג יש הרבה אקססוריז :).

אז פניתי למקצוענית בתחום, כי אם כבר, אז כבר, אני לא מתפשרת, ונוגה וידר - בונה מותגים שמשנים לאנשים את החיים, היתה הבחירה שלי.

אני עובדת עם אינטואיציה, וצבעים, ומאוד חשוב לי להנגיש את הייעוץ התדמיתי והסטיילינג, כדי שלא יחשבו שזה תחום מפונפן, אלא ממש כלי שעוזר לעשות שינוי, שמחזק את הבטחון העצמי, שמקדם אנשים להצלחה במגוון תחומים.

אז איך מעבירים את כל זה לשפה טיפוגראפית?

נוגה, רנטגן, קראה אותי כמו ספר פתוח, ועברנו תהליך שכלל חילופי דברים ומיילים עם שלל דוגמאות וצבעים, עד שהגענו לתוצאה הסופית.

סמכתי עליה בעיניים עצומות, כי ידעתי שיש דברים שהיא רואה, כבעלת מקצוע, שאני לא יכולה לראות, כי כשנמצאים בפנים לפעמים קשה לראות את עצמנו מבחוץ, ואיך אנחנו נתפסים מבחוץ, ולי היה חשוב להתפס כנורית, כיצירתית ונגישה, כקשובה ומרגישה, ודרך השילוב בין פונט אנגלי מיוחד ופונט עברי בכתב יד, בצבע חום חמים בשילוב ורוד נועז, הגענו לשילוב המיוחד (מיוחד בשבילי).

אז כן, יש רק אחת כמותי, כמו שיש רק אחת כמותך, וכמו שאני עברתי תהליך כדי להבין מה חשוב לי להעביר ללקוחות שלי, ואיך חשוב לי שיתפסו אותי, עם המסרים הלא מילוליים שעוברים דרך הצבעים והפונטים, דרך השילוב עם האייקונים הקטנים והצבעוניים שמכניסים הרבה שמחת חיים ושילובים, הבנתי!!! זה לא פשוט לעבור שינוי!!! אבל סמכתי, ואני מרוצה, וזה הכי חשוב.

תוך כדי התהליך, חיפשתי השראה.

השראה בשילובי צבעים, השראה בשילובי טקסטורות, השראה בעולם, איך עסקים דומים בחו"ל ממתגים את עצמם, ואספתי לעצמי מלא תמונות ורעיונות, שעזרו לי בסופו של דבר להבין ולזכך את מה שאני הכי אוהבת, למה אני הכי מתחברת, והיה לי יותר קל גם לדעת מה אני ממש לא רוצה.

יצרתי לוחות השראה, ואני רוצה להציע גם לך להשתמש בלוחות השראה. זה כלי נהדר, שאת יכולה ללמוד ממנו הרבה על עצמך, ואפילו לאמץ וליישם בעצמך.

בחרתי לשתף אותך בתהליך, כדי לשקף, שתהליך מיתוג של עסק, הוא בעצם כמו תהליך של מיתוג אישי, שבא לידי ביטוי בהופעה שלך. את יכולה לעבור עם עצמך סוג של מיתוג. לא רק לעסקים, גם בחיים הפרטיים.

את יכולה לבחור איזה Look הכי משקף את מי שאת. את יכולה לבחור לעצמך בגדים, הופעה שתייצג את מי שאת, בדיוק כפי שמעצבים לוגו שמייצג עסק, ואת הפנים שמאחורי העסק.

אפילו שהכי חשוב שאני אוהב את התוצאה, כמו שהכי חשוב שתאהבי את עצמך, ואת איך שאת נראית, בלי קשר לאחרים, כי בסופו של דבר, הכי חשוב שאת תאהבי.

מקווה שנתתי לך קצת השראה פנימה.

מזמינה אותך ללחוץ על הקישור ולהתחבר להשראה גם פנימה וגם החוצה.

מאחלת לך חג חירות שמח עם התחדשות ושמחה,
נורית אלבוחר סטיילינג - להתלבש נכון. להרגיש טוב.

מכל הלב

נורית

אשמח לשמוע אם אהבת את המיתוג החדש  :)

פורסם 1.4.2015

FacebookGoogle+Twitter
טלפון
052-2993416
דואל
nuritart@gmail.com
יש רק אחת כמותך בכל העולם
תשמרי על הייחוד שלך
heart4, heart, like, love, favorite
כל הזכויות שמורות לנורית אלבוחר סטיילינג 2011