נורית אלבוחר - להתלבש נכון. להרגיש טוב. יועצת תדמית וסטיילינג, סטייליסטית אישית ועסקית | סדנאות והרצאות סטיילינג וקוד לבוש בארץ ובחו"ל - הרצאות וסדנאות סטיילינג
FacebookGoogle+TwitterYoutubeLinkedinPinterest

הרצאות וסדנאות

הרצאות וסדנאות חווייתיות ומעשירות לארגונים ולפרטיים המותאמות ונתפרות בהתאם לקהל היעד, תוך שיתוף קהל המשתתפים.
 
מתאים לארגונים וחברות שמעוניינים לסייע לבעלי התפקידים השונים, להראות טוב, בצורה שתכבד אותם ואת הארגון אותו הם מייצגים. קוד לבוש בארץ ובחו"ל.

מתאים לקבוצת נשים שרוצה ללמוד איך להפיק את המקסימום מהמלתחה, להקפיץ בקלות את ההופעה, וללמוד להעביר מסרים לא מילוליים בעזרת הבגדים. מתאים ליום האישה.

 
בין הנושאים:

האם יש קשר בין לבוש להצלחה?

לבוש עיסקי בשבילי - התאמה בין תחום העיסוק וקוד הלבוש

בניית תדמית עסקית מכובדת בשילוב הפן האישי

הרצאת סטיילינג ליום האישה הבינלאומי. איך לאמן את שריר התדמית והסטייל - להתלבש בשביל עצמך בהתאם למגוון התפקידים שאת ממלאה.

לתאום מועד - 0522993416 style@nuritart.com
 
ללמוד להיות הסטייליסטית של עצמך עם אפשרות להביא את הבגדים מהארון.

בסדנה תלמדי איזה גזרות מחמיאות לך, איך לשלב בין הבגדים, הצבעים, הטקסטורות, ואיך להתאים לאורח החיים שלך ומגוון התפקידים שאת ממלאה.

כל הפרטים פה...
תמר ענבר - ענבר אתרים - בניית אתרים מיוחדים | יצירה ועריכת תוכן | שיווק במדיה החדשה
העזתי ונעניתי להזמנה להשתתף בסדנת סטיילינג של נורית המקסימה... בתור התחלה התלהבתי מהקונספט של להביא מהבית מזוודה עם בגדים ולקבל התייחסות למלתחה האישית והעכשווית שלי - כמו בכל תהליך טוב גם כאן תמיד עובד הרעיון של "להתחיל עם מה שישבסדנה עצמה, שהיא לגמרי מעשית וכוללת מדידות לרוב, הרגשתי שנורית באמת נותנת תשומת לב אישית לכל משתתפת עם עצות פרקטיות וקלות ליישום ששוות זהב! לא משנה אם את פאשניסטית חובבת אופנה או אחת שלא ממש אוהבת להתעסק עם שופינג ובגדים - נורית תמצא לך את הפתרונות הנכונים והיצירתיים בהתאם לסגנון ולגוף שלך, ותוכלי להרגיש איתה הכי בכיף ובנוח. 
לסיכום הסדנה נורית הפתיעה בגדול ושלחה סיכום כתוב ומסודר של כל ההמלצות האישיות שקיבלתי, איזה גזרות מחמיאות לי, רשימת פריטים מומלצים לארון הפרטי שלי, ואפילו לינק לפריט ספציפי עליו דיברנו בסדנה ולא ידעתי איפה למצוא. בנוסף קיבלתי ממנה שובר הנחה לייעוץ אישי - בהחלט שווה!!! בקיצור - מומלץ בחום!!!!
מקומון רמת השרון - "וסייעות הגנים מתוכנית יול"א בעיר התפננו בשבוע שעבר מהרצאה מאלפת בנושא סטיילינג שהועברה ע"י הסטייליסטית הידוענית נורית אלבוחר, עסקה בחשיבות התדמית האישית בסביבת העבודה, ונושאים קרובים לעניין, והועברה לבנות בצורה חווייתית, צבעונית ודי הומוריסטית,  ראינו איך הסייעות, שהגיעו אחרי יום עבודה מעייף, יצאו מחייכות ומחוזקות. 31/1/14 קישור לידיעה
בין לקוחותינו : ג'נרל מילס ישראל בע"מ , ZEISS כרמיאל, HP, מכללת תל-חי, ויצו, בני ברית, עירית קרית אונו, גוונים רמת השרון, מוסדות חינוך ועוד.
|  "היה מצויין, בדיוק מה שרצינו" - חב' צייס כרמיאל  | "נורית מקצועית ונעימה והעבירה הרצאה חווייתית ומעניינת" חב' ג'נרל מילס ישראל  |
מלכה דדא מגן חמד חולון הזמינה הרצאת סטיילינג לערב חגיגי ללמעלה מ-40 אמהות - "בערב חגיגי שערכתי לאמהות בגן הזמנתי את נורית, אישה נעימה ומדהימה עם חוש אסתטי מיוחד. האמהות בגן מאוד נהנו וטענו שזאת היתה רק טעימה... חחחח ורוצים עוד מפגש. אני נהנתי לראותן באות למחרת, עם צעיפים וחגורות. הצלחת לגרום לאמהות שינוי תדמית. לכבוד היה שביקרת בגני. תודה על ערב מוצלח, מהנה ומעשיר. בהערכה רבה - מלי גן חמד חולון"

הרצאות לארגונים ופרטיים

סדנת המזוודה

סדנת לתת לבגדים לדבר בשבילך
מה מסתתר מאחורי הבגד? 
זהות וזהויות


הרושם הראשוני שלנו יוצר תקשורת ללא מילים, איזה רושם חשוב לך ליצור ? 

בסדנה נלמד מהי #שפת_הלבוש ואיך להשתמש בה כעוד כלי בעולם הקריירה ובחיים, ושבאמצעות הבגדים אפשר להביע תכונות אופי שיש בנו, תפקידים שונים שאנו ממלאים (בעבודה ובחיים הפרטיים). להתלבש עם אופי ומתוך מודעות למסרים הלא מילוליים שעוברים באמצעות הלבוש וההופעה.

הסדנה מותאמת לפרטיים וחברות, וניידת ברחבי הארץ.  פרטים נוספים....
טלפון
052-2993416
דואל
nuritart@gmail.com
יש רק אחת כמותך בכל העולם
תשמרי על הייחוד שלך
heart4, heart, like, love, favorite
כל הזכויות שמורות לנורית אלבוחר סטיילינג 2011