נורית אלבוחר - להתלבש נכון. להרגיש טוב. יועצת תדמית וסטיילינג, סטייליסטית אישית ועסקית | סדנאות והרצאות סטיילינג וקוד לבוש בארץ ובחו"ל - איך להתלבש בהריון
FacebookGoogle+TwitterYoutubeLinkedinPinterest
 
הריונית או לאחר לידה, עכשיו תשומת הלב כולה שלך
 איך להתלבש לאחר לידה ?

 
אם את בהריון, ולא מסתדרת עם הארון, יש מספר דרכים לפתרון - ללמוד מה אפשר בכל זאת לנצל ממה שיש, לרכוש בגדים שתרגישי בהם נוח ושיחמיאו אך בד בבד גם יוכלו אולי לשמשך גם לאחר הלידה. 
 
ומה קורה לאחר הלידה? אם את בין בנות המזל שחוזרות לגזרתן מיד לאחר שתינוקן נולד, המשך הקריאה אינו מומלץ.
 
התקופה לאחר הלידה הופכת לפעמים לסיוט אופנהלא די שאת ערה יותר מאשר ישנה, לא די שללכת למקום חשוב (שגם המלך הולך לשם לבד)!!!!  או להתקלח כולל חפיפת שיער, הופכים למשימות שנמדדות בשניות או במקרה הטוב בכמה דקות בודדות, אז....
 
בגדי ההריון נראים פתאום לא ממש מתאימים, או לא מחמיאים, ומי רוצה כבר להסתכל עליהם (לפחות עד ההריון הבא, אם בכלל)?!
 
המכנסים או החצאיות שלבשנו לפני ההריון, נו, איך לומר את זה בעדינות, לא בדיוק עוברים את אגן הים התיכון, וכשאת מכפתרת את החולצה הלבנה, כן זאת שאת מרגישה איתה הכי סקסית בעולם, פתאום הסובבים אותך יורדים לפזאצטות, כי הכפתורים הופכים לטילים קטנים שעפים לך מהחולצה, וזאת  משום שהחזה שלך עבר ממידה X  למידה X+10  והפך למקור בלתי נדלה של חלב.
 
בעיניים, כמעט עצומות, כשאתן צריכות לצאת לחיסון בטיפת חלב או חייבות איזה סיבוב בפארק, כי העולל הקט עוד שנייה יקרע לכן את עור התוף, אתן תופסות את הבגד הראשון שנקרא בדרככן. הפעם "נפלתן" על הטייץ שכבר לא נראים מי יודע כמה, וחולצת הטריקו של אישך היקר, בעצם, אתן מתלבטות, אולי נלך הפעם על חולצת הצווארון שלו עם הכפתורים, כי אז יהיה קל יותר גם להיניק, ונתפוס שתי ציפורים במכה אחת ?!
 
אשאיר את שאר התיאורים הנלהבים (האמת, ממש מתחיל למצוא חן בעיני) להזדמנויות אחרות, ואעביר את המסר שלי בקצרה:
 
גם ככה השנה הראשונה שלאחר הלידה, לא קלה, ומשנה את כל סדרי עולם להם את רגילה. רוב תשומת הלב שלך וגם של הסובבים אותך מרוכזים בעולל החמוד, אבל 
הלו!!!!  אני פה!!!! עדיין אותה אישה. אתם לא חייבים להזכיר לי שהגוף קצת השתנה, אבל בפנים זו אני, רוצה שיראו אותי, רוצה שיפנקו אותירוצה להרגיש טוב גם עם עצמי וגופי.
 
רוצה שאגיע כבר לעיקר? הזמן שלך קצר? עוד רגע צריך להיניק, לרחוץ, להחליף חיתול, לכבס, לקפל, ל... ל.... ל....
 
להלן מס' טיפים קצרצרים עבורך 

ג'ינס – שבלעדיו אנחנו לא יכולות, חפשי ג'ינס שיש בו גם לייקרה, ושהבד שלו גמיש.
חולצת מעטפת – ניתן לשלוט בסגירתה, ויש עוד בונוס – נוחה להנקה.
חפשי חולצה שחושפת את הכתפיים    החלק היחידי בגופנו שלא משתתף בחגיגת הגוף המשתנה.
אספי את השיער למעלה בצורה שתחמיא לפנייך – כך תראי מסודרת ושיערך לא יתפס באצבעות תינוקך.
ויש לי עבורך עוד ועוד טיפים, שישדרגו את הופעתך, ללא השקעה מרובה. שוב אז אם בא לך להתפנק, או אולי מישהו מבני משפחתך או חברייך מחפשים לך מתנה (שובר מתנה), זו ההזדמנות שלך, לזמן שהוא רק שלך.
FacebookGoogle+Twitter
טלפון
052-2993416
דואל
nuritart@gmail.com
יש רק אחת כמותך בכל העולם
תשמרי על הייחוד שלך
heart4, heart, like, love, favorite
כל הזכויות שמורות לנורית אלבוחר סטיילינג 2011