איך תדעי  אם את מאוהבת בבגד?

איך תדעי אם את מאוהבת בבגד? איך תדעי אם את אוהבת את הבגדים שיש לך בארון?

לקראת חג אהבה חשבתי - האם את אוהבת את הבגדים שלך?

מזמינה אותך לצפות בוידאו לייב בו העלתי 7 נקודות התייחסות שיעזרו לך לענות על כך.
 איך תדעי אם את אוהבת את הבגדים שלך בארון?1. את רק מחכה להזדמנות להתלבש
מתרגשת כל פעם שנגשת לארון ומרוב אפשרויות לא יודעת ממה להתחיל קודם, כי בא לך באותו הרגע ללבוש כמעט את הכל.

2. כשאת יוצאת מהבית ואכפת לך ולא אכפת לך מה אחרים יגידו  על איך שאת נראית נפלא, כי מיד יראו את זה עלייך.

ועכשיו ההסבר –

אכפת לך, כי תמיד כייף לקבל מחמאה, וכשאת לובשת בגדים שאת אוהבת ושמח לך בלב, אז פשוט רואים את זה עלייך, כן רואים על הפנים שלך יותר מאשר על הגוף שלך.

לא אכפת לך – כי תמיד יש את אלה שבעיניהם משהו לא מוצא חן/לא יפה, ובמיוחד אם זה על אחרים והם חייבים להגיד משהו, אז תזכרי, זה שלהם, לא שלך! את אוהבת! זה מה שחשוב ושכל השאר....

3. כשאת לובשת פריט מסויים ואת מסתכלת על עצמך וממש מרגישה פרפור משמח בלב, חיוך קטן/גדול משתרבב לך בזווית הפה או בזווית העיניים? זה סימן שאת מאוהבת, כן מאוהבת באותו פריט. אז עופי על עצמך J

4. בזמן שאת מתלבשת – אם את נתקלת בפריט שבאופן קבוע את מזיזה אותו הצידה ומחפשת אחר, סימן שאת צריכה להוציא אותו מהארון ולשים בשקית בצד, אם אחרי חודש לא התגעגעת אליו, סימן שאת יכולה למסור אותו באהבה למישהי אחרת.

5. יש לך בגדים שאת כל כך אוהבת אבל כרגע גדולים או קטנים עלייך?
שימי בארון למעלה, את רוצה להשאיר בגובה העיניים רק את הפריטים שמרטיטים לך את הלב ומשמחים אותך.

6. נגשת לארון ומרגישה מתוסכלת, אין שום דבר שמדליק אותך, שבא לך?
תני עוד צ'אנס לפני שאת רוצה לבקש ממנו גט. תשלבי אותו עם פריט אחר שאת ממש אוהבת, עם ג'ינס מדליק, צבע מהמם, שילוב שעד היום לא ניסית. עובד? נפלא – תשאירי אותו.


אין לך שום פריט שאת אוהבת בארון? כלום דבר?
זה סימן שאת אולי מוותרת עלייך, מוותרת על לאהוב אותך, כן אהבה עצמית, לא מילה גסה.
תבדקי עם עצמך, האם את עסוקה בלאהוב ולשמח אחרים?

עכשיו, דוקא בחג אהבה, אולי זה הזמן להקדיש לעצמך גם זמן? כנסי פה לקישור, תראי איך בסכום של בקושי מכנסיים את יכולה לשנות לך את כל ההסתכלות על בגדים ובכלל להתאהב מחדש בארון הבגדים שלך.

אז חג אהבה שמח, שימי את עצמך בפרונט,  תקני בגד שתמיד רצית ולא העזת למדוד, אפשר אונליין או בחנות, ואם מאתגר לך לבד, דברי איתי - אפשר ישירות לווטצאפ, נמצא ביחד את הדרך להגיע אלייך.


לקוחה שלי שמנויה ל- להתלבש עם נוכחות, מנוי לסטייליסטית צמודה אונליין – להתלבש עם נוכחותרצתה שאעזור לה להפרד מבגדים, אבל לצערה, כל פעם מצאנו שילובים חדשים והיא התאהבה בהם מחדש :) ממש ככה.  

אז אם את עדיין לא מכירה אותי, שמי נורית אלבוחר, ואני עוזרת לנשים ליצור לעצמן מלתחה מדליקה, רב-גונית, שימושית, מינימליסטית ולא תמיד שגרתית בעזרת פריטים שגרתיים יותר או פחות, עם הבגדים שכבר יש לך בארון, והשלמות שופינג אונליין או בחנויות.
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.