מה ללבוש? השראה ומשמעות

אין לי מה ללבוש, מוכר לך? אם הייתי מקבלת שקל אחד על כל פעם ששמעתי את המשפט, או אמרתי בעצמי את המשפט, הייתי מליונרית. את נגשת לארון ושוב עומדת, חושבת, לובשת, מורידה, שוב לובשת, שוב מורידה, שוב מנסה, ובסוף חוזרת לאחד מהסטים הקבועים והרגילים. די נמאס, כמה אפשר. ואז... קונה עוד בגד, עוד פריט, כי משעמם לך, כי בא לך לחדש, כי בא לך להפגיז באיזה הופעה חדשה, להכניס אנרגיה מדליקה. וזה לא נגמר, והארון כבר  מתפוצץ, ועדיין אין מה ללבוש, וככה זה מעגל אינסופי. משהו פה לא הגיוני.

זה לא שאין לך מה ללבוש, פשוט אין לך כבר רעיונות איך לשלב, מה לשלב עם מה, איך ליצור לוק חדש שאת אוהבת ומתרגשת ללבוש.  

יצרתי טכניקה לקבלת השראה עם משמעות - דרך יצירתית להתלבש עם השראה, #לוק_וקלף וככה תתלבשי בבגדים שכבר יש לך בוריאציות מגוונות.

מה נותן השילוב עם קלף? בתפיסת העולם שלי הבגדים הם לא סתם בדים שמונחים ומכסים את גופנו. אני רואה בהם כסות ומעטפת שמעניקה לנו הגנה, כוחות מחזקים, דרך ייחודית להביע, ולהראות את עצמנו בגאווה ובאנרגיות טובות.

דרך הקלף, שמורכב מתמונה ויזואלית צבעונית או שחור לבן ומילה, מחדדים את החושים ופותחים אפשרויות חדשות, מתווספת נקודת מבט, נקודות הסתכלות על עצמנו והבנה עמוקה יותר על מה שמשפיע בסופו של דבר על ההחלטות שלנו ביום יום. 

גם בסדנאות שאני מעבירה, וגם בדרך שמוצגת לך פה, הקלפים והחיבור ללבוש והופעה יוצרים כלי עוצמתי, מפתיע, מרגש וקל ליישום. 

קחי לך רגע, תקראי את הפוסט השבועי, ואז תגשי לארון שלך ותצרי לוק דומה עם הבגדים שלך, ותעצרי רגע לחשוב על המילה, איפה היא תופסת אותך עכשיו, תעני לעצמך על השאלות שמעניקות לך נקודת מבט, שמחדדות לך את מה שאת באמת רוצה לעצמך.

מוזמנת לשתף פה למטה מה אהבת בשילוב של #לוק_וקלף #לבוש_וקלף

בא לך לשלוח לי תגובה באופן אישי? מוזמנת לכתוב לי ומבטיחה להתייחס style@nuritart.com

רוצה שאשלח לך קישור לווטצאפ כל פעם שאני מעלה #לוק_וקלף חדש? לחצי ו הצטרפי מכאן לקבוצה שקטה בלי חפירות :) שרק אני מעלה בה תכנים, המלצות ומבצעים מיוחדים לקהילה שלי.

בא לך לקבל כמו שליפת קלף, רעיון והשראה מה ללבוש למייל כל בוקר, ולהתחיל את היום בבוסט של אנרגיות, במיוחד בתקופה הנוכחית, ובמחיר סופר מיוחד לסגר, תקבלי 21 רעיונות ב-21 ש"ח בלבד!!! עשרות נשים כבר הצטרפו, בואי גם את לעשות לעצמך טוב, לעוד פרטים והצטרפות רק ללחוץ על הקישור -> מה ללבוש 21 ימי השראה.


שיתוף ביום מס' 8 מאחת המשתתפות


מה ללבוש - 21 ימי השראה
הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.