הגיע הזמן להתחיל

קרה לך שפסלת על הסף איזה רעיון כי מבחינתך המשמעות להתחיל משהו חדש, ואז מתחילה סוג של התגוששות בראש, מצד אחד עולה לך, מה להתחיל משהו חדש, זה בטח קשה. מצד שני, להתחיל משהו חדש יכול להיות דווקא ממש כייף, מכניס משב רוח רענן, נכנסים להרפתקאה חדשה. 

במסגרת הפינה השבועית ל #לוק_וקלף שילוב פרטי לבוש בהשראת קלף אקראי 

יצאה המילה התחלה, הצבעים שבקלף- בז' לבן

הלוק: מכנסיים בצבע בז' עם כפתורים, בגזרת ג'ינס, קצת יותר קזואל, יומיומי, עם חולצת קפוצון לבנה, מעין אלגנטית עם קריצה, ומעל, לימים טיפה קרירים ז'קט לבן בז'י, בשילוב כפכפים מנומרים ושרשרת באותם גוונים. לוק אלגנטי, אבל לא מדי.

הבעייה: שילוב צבעים שרבות לא חושבות שמשתלב, כי פעם אמרו ששני הצבעים האלה לא הולכים ביחד, אז אולי הגיע הזמן להתחיל ולהתנסות גם בדברים ושילובים חדשים?


אז איזה טיפוס את מבין השתיים? את מעדיפה לא לשנות, להשאר תמיד עם המוכר והידוע, גם אם את לא ממש נהנית כבר או מרוצה, או שאת דוקא אוהבת התחלות חדשות? אוהבת לגוון, להתנסות בדברים חדשים? 

יש נשים, שמה שחוסם אותן, זה החשש שפתאום יגידו להן משהו, אם הן ישנו את סגנון הלבוש, וגם אם המשהו הזה עשוי להיות ממש טוב, יחמיאו להן, יש שחוששות שהבן זוג פתאום יגיד "מה פתאום את לובשת שמלה אדומה", אחרי שרגיל לראות אותה בצבעים כהים, או הילדים יראו את אמא פתאום עם נעלי עקב, והם רגילים שהיא בנעלי אצבע או סניקרס, וזה לא בגלל שזה לא מחמיא, אלא פשוט ככה הם רגילים, אז מה היא משתנה להם פתאום?

אפשר להתחיל להתלבש אחרת, איך שאולי תמיד רצית ולא ממש ידעת איך, וזה לא מחייב שינויים קיצוניים, אבל - ויש פה אבל גדול, כמו כל שינוי, כדי שיצליח, את צריכה ממש לרצות אותו, והשאר, יתרגלו. כי ברגע שאת רוצה שינוי, רוצה להתחיל משהו חדש, אם את בטוחה בעצמך, אף אחד לא יזיז אותך מהתהליך והדרך שאת עושה.  וזו בדיוק הסיבה להתחיל, מגיע לך, את רוצה להרגיש טוב עם עצמך, בואי תני את המתנה הכי טובה לעצמך.

אחת הנשים שנמצאת בתכנית - סטייליסטית אישית צמודה באונליין בווטצאפ,  אמרה שהיא מאוד נהנית כל יום לשחק איתי פינג פונג, טוב, זה לא באמת המשחק עצמו, אבל זה מה שקורה בעצם, כל יום בבוקר: (זה רק חלק מהתהליך, יש עוד שני מפגשי ייעוץ בזום, ועוד הפתעות)

את מתלבשת ושולחת לי תמונה וכותבתת לי לאן התלבשת, לאן את יוצאת, גם אם את נשארת בבית,

אני אומרת לך מה לשנות

את שולחת לי עוד תמונה

אם יש צורך אני משנה עוד קצת

ואת שולחת לי עוד תמונה

בסוף את מסתכלת על 2 או 3 התמונות, ומה את רואה? במו עינייך את רואה את השינוי, את רואה בעצמך מה הכי יפה עלייך, אני כבר לא צריכה להגיד כלום ואז, וואו אז, זה כמו אסימון גדול שיורד לך, כי פתאום את רואה את עצמך לגמרי אחרת, ושינויים קטנים יוצרים הבדלים גדולים. 

אותה בחורה שקראה לזה פינג פונג, כתבה לי באחת הפעמים שהיא ממש מתרגשת עד דמעות, עד כדי כך הופתעה, כשראתה את ההבדלים בין התמונות.

התכנית המקיפה מתאימה רק לנשים שרוצות סטייליסטית צמודה יום יום, ומוכנות להכנס לתהליך חווייתי איתי במשך חודש ימים. לפרטים נוספים שלחי לי הודעה ואשמח לתת לך את כל הפרטים, יש ללחוץ כאן לשליחת הודעה ישירות לווטצאפ האישי שלי.  

"החלטה היא רק התחלה. כשמישהו מקבל החלטה, הוא בעצם קופץ לתוך זרם חזק שישא אותו למקומות שכלל לא חלם עליהם בשעה שהחליט." פאולו קואלו - האלכימאי

מחכה לך, חלומות מתגשמים.

גם כאן הצגתי את הקלף - מוזמנת  לצפות בוידאו


נוריתהערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.