מה יש בתחפושת ?

להתחפש בחיים זה ההפך מלהיות אותנטית?!

פורים הוא אחד החגים הכי יצירתיים ומצחיקים.
אני נפעמת כל פעם מחדש כשאני מגלה תחפושות מקוריות כזו עם רעיונות מדליקים.

מה אומרת התחפושת על מי שנמצא מתחת לתחפושת

1. יש להם פן יצירתי

2. יש להם פן של תעוזה

3. יש להם פן של חוש הומור, גם הומור עצמי

4. יש להם פן של חיות vitality ופאן fun

5. וכן, יש פן של התחפשות   להיות רגע מישהו אחר, להכנס לנעליים אחרות ולהרגיש מה מרגישים איתם, ולהתנהג בהתאם. 
 

ליצן רפואי למשל, אוהב להצחיק את החולים, אבל הוא שם בפנים, אולי עצוב, אולי מאוד קשה לו, אולי הוא בעצמו לא מרגיש כל כך טוב, אבל, למרות הכל, בוחר לבוא הפוך על הפוך, וללבוש תחפושת משמחת, מצחיקה. יש סיכוי גדול שבזמן שלבש את התחפושת הרגיש ממש טוב, ובסופו של יום היתה הרגשה של סיפוק.

אשת מכירות או מנהלת חברה לפעמים בוחרת ללבוש את הז'קט המחוייט והרשמי, ומבחינתה זה גם "ללבוש תחפושת", הז'קט, מבחינתה הוא פריט לבוש שעוזר לה להדגיש את הפן היותר סמכותי, מקצועי, עוזר לה להכנס לתפקיד, ומקנה לה יותר בטחון וחזות מקצועית.

נגיד שבחרת להתלבש כמו מישהי שבא לך להיות כמוה, פרטי לבוש דומים, אפילו אמצת כמה התנהגויות שלה, ואת מצליחה לחקות אותה בצורה נהדרת, זה הופך אותך להיות היא?

"להתחפש בחיים", זה ההפך מלהיות אותנטית?!

אני לא בטוחה, את אישיות שמורכבת מכמה פנים, וזה לגמרי נחמד לבחור בצורה מודעת איזה פן אני רוצה להדגיש היום, וגם בסדר לקבל השראה מנשים אחרות.

יש פעמים שהלבוש עוזר לנו לקבל יותר אומץ, להכנס לנעליים של תפקיד. באנגלית יש משפט שאומר Fake it till you make it, זה בדיוק זה.

אז יש לי רק בקשה קטנה אלייך, תעשי נסיון, דוקא היום שפורים, אולי זה יעזור לך לקבל יותר אומץ, תלבשי פריט לבוש שמבחינתך הוא יציאה מאזור הנוחות, שבשבילך הוא משהו אחר מהרגיל והמוכר, אפילו צבע אחר, תכשיט יותר "משוגע" ממה שאת הולכת בדר"כ ותבחני את הרגשות שלך, איך את מרגישה.

בשורה תחתונה - התלבשי איך שאת רוצה להרגיש, ותרגישי ♥ גם אם בהתחלה זה מרגיש לך תחפושת :)

בתחפושת יש עוצמה בדיוק כמו שיש עוצמה לבגדים שאת בוחרת ללבוש.

רגע לפני שאת בוחרת מה ללבוש, תחשבי מה המטרה שלך, לאן את שואפת, וזה יעזור לך לבחור. 


אספתי לך פה השראות של נשים בסגנונות לבוש מדליקים וקצת משוגעים, תקבלי קצת השראה גם ליום יום שלך : ) https://goo.gl/W1Uzno

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.