איך אני אמורה להתלבש

וואו שרק מישהו יעיזר להגיד לי איך אני אמורה להתלבש, כבר כל הפיוזים קופצים לי, מי את או אתה שתגידו לי, איך מישהו אחר יכול להבין אותי, את הצרכים שלי, את מי שאני. 

במסגרת הפינה השבועית שלי #לוק_וקלף הפעם שלפתי את הקלף "אמור להיות" ולפיו הרכבתי תלבושת שלמה, רק שהקלף הזה המשיך ללוות אותי גם אחר כך, ויום למחרת העלתי גם לייב בפייסבוק בו אני משתפת איך הוא השפיע עלי, הלייב נמצא בהמשך יותר למטה, לאחר החלק הבא.      

פוסט #לוק_וקלף "אמור להיות"

הפינה השבועית ל #לוק_וקלף - שילוב פרטי לבוש בהשראת קלף אקראי 

הצבעים שבקלף: שחור בז'קט אלגנטי, לבן במכנסיים שהם ההפך הגמור מאלגנטיות, כתם אדום חזק בחולצה וגווני חום/ניוד משולבים בעקבי הנעליים.

המילה בקלף: אמור להיות

הבעייה: 

  • אני אמורה להיות עכשיו בתפקיד הרבה יותר בכיר.
  • אני אמורה לגור בבית פרטי עם גג אדום, וילונות לבנים ותריסים שחורים.
  • אני אמורה להתלבש בסגנון אקלקטי מדליק כמו שהתלבשתי כשעוד לא התחשבתי בטעם של בן זוגי.

לפעמים מה שאמור להיות עלול לנהל את החיים שלך, מרוב שעסוקים במה שקורה מסביב שוכחים את עצמנו, מי אנחנו, אבל באמת? מה עושים?

בדיוק כמו בשילוב בתמונה, מתחילים בשילובים שלא מדברים באותה השפה (ז'קט אלגנטי+מכנסיים שממש לא), ש "מתוייגים" כסגנונות שונים.

מי קבע שמשהו אמור להיות בדיוק ככה? 

כבי את קולות הרקע, כבי את המחשבות שרצות לך בראש, תנשמי עמוק, לפעמים שוכחים כבר מה היה לפני ה "אמור להיות", תזכרי מי את שם מתחת לשכבות, ומשם תבחרי בחירות חדשות. 

תנסי לבדוק, איפה קיים הפער בין מה ש"אמור להיות" לבין מה שיש לך כאן ועכשיו?

תעריכי את מה שיש לך, תעריכי את עצמך שם בפנים, ותני לך מקום, במה אמיתית, להיות מי שאת באמת.

מוזמנת לשתף את הפוסט גם לחברות, לתת פה סימן, איזה לייק או לב קטן.

והפעם באינטונציה אחרת: שרק מישהו יעיז להגיד לי איך אני אמורה להתלבש כשהפעם המשמעות היא, אולי מישהו סוף סוף באמת יוכל להעיז ויאמר לי לאחר הכרות איך אני אמורה להתלבש כדי שארגיש עם עצמי הרבה יותר טוב, יותר בטחון לעוף על עצמי.

בשיחת ייעוץ אונליין בעזרת קלפים ועוד טכניקות מעניינות אני עוזרת לך להזכר שם מתחת לשכבות מי את באמת, אני פה לרשותך. https://nuritart.ravpage.co.il/personal-image-consultant  - לא רק למרצים ועומדים מול קהל, כי גם את הקהל של עצמך.

תזכורת הלייב בהמשך למטה, אל תפספסי

#להתלבש_עם_השראה #להתלבש_עם_נוכחות #מה_ללבוש_21_ימי_השראה #פוינטס_אוף_יו 

לייב - התנגדות פנימית

משום מה היתה לי התנגדות פנימית בהתחלה להרכב הצבעים, ושיתפתי על זה בלייב ספונטני שעליתי יום לאחר מכן, כי זה המשיך להעסיק אותי. מנפלאות המוח :) לכי תביני למה אינסטיקטיבית יש לך התנגדות פנימית להרכב צבעים מסויים. 

זה מה שקרה לי, גם לך זה קורה? 

רגע, פאוזה.... עכשיו תקראי את המשפט שאיתו התחלתי בהתחלה, והפעם באינטונציה אחרת: שרק מישהו יעיז להגיד לי איך אני אמורה להתלבש כשהפעם המשמעות היא, אולי מישהו סוף סוף באמת יוכל להעיז ויאמר לי לאחר הכרות איך אני אמורה להתלבש כדי שארגיש עם עצמי הרבה יותר טוב, יותר בטחון לעוף על עצמי.

בשיחת ייעוץ אונליין בעזרת קלפים ועוד טכניקות מעניינות אני עוזרת לך להזכר שם מתחת לשכבות מי את באמת, אני פה לרשותך. https://nuritart.ravpage.co.il/personal-image-consultant

מעוניינת לקבל קישור לווטצאפ כל פעם שאני מעלה #לוק_וקלף חדש?  להצטרפות בלחיצה כאן לקבוצה שקטה בלי חפירות שרק אני מעלה בה תכנים, המלצות ומבצעים מיוחדים לקהילה שלי.


#להתלבש_עם_השראה #להתלבש_עם_נוכחות #מה_ללבוש_21_ימי_השראה #פוינטס_אוף_יו 

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.