ללבוש אומץ ולהעיז להתלבש אני

קיבלתי החלטה ששנת 2017 הולכת להיות שנת האומץ. שנת אומץ בשבילך וגם בשבילי (כן אני מתכננת לאתגר אותך מדי פעם), ללבוש אומץ :)

העברתי סדנה לחברה בינלאומית בנושא לבושים להצלחה - בארץ ובחו"ל, ליצירת אפקט קוד הלבוש העסקי.

ולמה אומץ? כי היו לי די הרבה חששות לפני, בדר"כ יוצא לי להרצות או להעביר סדנאות כשהרוב דווקא נשים ולא גברים, וחששתי שאולי זה פחות יעניין אותם, כי נראה לי שלפחות עבור חלקם , בגדים זו לא שיחת היום :)

רציתי כל כך להצליח, להיות הכי טובה שאני  יכולה, אז השקעתי המון זמן בחיפוש אחר חומרים חדשים ועדכניים, העזתי קצת לעשות צחוק מעצמי :), נעזרתי במומחית לפרזנטציות ועמידה מול קהל, הדר גולן - שעה למחשבה, (ממליצה עליה בחום), והחלטתי לעשות מה שאני יכולה הכי טוב, והעיקר להנות.

והיה, היה ממש כייף!!!! הם שיתפו פעולה בצורה מדהימה, סיפרו מה האתגרים שלהם בבחירת לבוש מתאים בכל מני סיטואציות שהם נתקלים בעבודה, ויצאו מהסדנה עם מודל מאמ"ת, שעוזר להם תאכלס, כשהם מתלבטים מה ללבוש מול ארון הבגדים.

לשמחתי קיבלתי משוב נהדר, כשאמרו לי "היה מצויין, בדיוק מה שרצינו" והפתיעו אותי עם רישום שלי!!!! את יכולה לראות אותו פה בצד. מודה, שממש ממש הופתעתי והתרגשתי.

זה כל כך מרגש ומעניק סיפוק כשאת יודעת שהעזת לעשות משהו חדש, לא נתת לחששות לשלוט אלא למחשבות חיוביות וטובות. 

כשרוצים לעשות שינוי, כשרוצים להצליח בכל תחום, אם נמשיך לעשות כל הזמן את אותו הדבר, למה שיהיו תוצאות אחרות?  

אני רוצה לעזור גם לך לקבל אומץ, אומץ לצאת מגבולות המוכר והידוע, ולהעזר ולהתנסות בדברים חדשים. להחליט שאת עושה צעד אחד שיוביל לעוד צעד, כדי לגוון, כדי לרגש, כדי להצליח יותר.

ככל שהשנים עוברות, ואני מלווה יותר ויותר נשים שכירות ועצמאיות, אני רואה מול עיניי איזה אפקט יש לשינוי חיובי, לשינוי מרענן, לשינוי חדש שמתחיל בלבישת גזרות, צבעים וסגנונות אחרים ממה שרגילים.

מחר זה יום אהבה, זה לא חג שלנו, והאמת אני לא חושבת שצריך יום מיוחד כדי לאהוב. כשיש אהבה, היא בתוכנו, ואנחנו מראים אותה, בדרכנו שלנו.

אני רק מבקשת להזכיר לך, לאהוב גם את עצמך.

אני רוצה לאתגר אותך, כשאת מתלבשת, תבחרי פריט שלא לבשת מלא זמן, שאת מתלבטת לגביו, אם להשאיר או למסור, ותראי איך את יכולה ללבוש אותו בדרך שאף פעם לא ניסית.
תנסי אולי לשלב אותו עם נעליים אחרות, או להוסיף צעיף, משהו שיתן לזה נופך קצת אחר.

שימי לב למה שאת מרגישה עם הבגד, ואם הוא ממלא אותך שמחה, ואת אוהבת את עצמך איתו, סימן שהוא צריך להשאר בארון. 

 

ואז.... תשלחי לי מייל או תרשמי פה למטה, ותתארי לי מה עשית ומה קרה, ומבטיחה לתת לך משוב, ואם את עוד יותר אמיצה, אז תעלי פה למטה תמונה.

את יודעת, אם חוזרים ועושים את אותו הדבר, הסיכוי שיחול שינוי הוא ממש קטן. יאללה מאמצת את האתגר?

מחכה למייל שלך :)

אהבה היא מילה טובה, אז תהיי טובה אל עצמך :)

שלך,

נורית

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.