נורית אלבוחר - להתלבש נכון. להרגיש טוב. יועצת תדמית וסטיילינג, סטייליסטית אישית ועסקית | סדנאות והרצאות סטיילינג וקוד לבוש בארץ ובחו"ל - עוצמת התחפושת
FacebookGoogle+TwitterYoutubeLinkedinPinterest
 

להתחפש בחיים זה ההפך מלהיות אותנטית?!

פורים הוא אחד החגים הכי יצירתיים ומצחיקים.
אני נפעמת כל פעם מחדש כשאני מגלה תחפושות מקוריות כזו עם רעיונות מדליקים.

מה אומרת התחפושת על מי שנמצא מתחת לתחפושת 

1. יש להם פן יצירתי

2. יש להם פן של תעוזה

3. יש להם פן של חוש הומור, גם הומור עצמי

4. יש להם פן של חיות vitality ופאן fun

5. וכן, יש פן של התחפשות   להיות רגע מישהו אחר, להכנס לנעליים אחרות ולהרגיש מה מרגישים איתם, ולהתנהג בהתאם.
 

ליצן רפואי למשל, אוהב להצחיק את החולים, אבל הוא שם בפנים, אולי עצוב, אולי מאוד קשה לו, אולי הוא בעצמו לא מרגיש כל כך טוב, אבל, למרות הכל, בוחר לבוא הפוך על הפוך, וללבוש תחפושת משמחת, מצחיקה. יש סיכוי גדול שבזמן שלבש את התחפושת הרגיש ממש טוב, ובסופו של יום היתה הרגשה של סיפוק.

אשת מכירות או מנהלת חברה לפעמים בוחרת ללבוש את הז'קט המחוייט והרשמי, ומבחינתה זה גם "ללבוש תחפושת", הז'קט, מבחינתה הוא פריט לבוש שעוזר לה להדגיש את הפן היותר סמכותי, מקצועי, עוזר לה להכנס לתפקיד, ומקנה לה יותר בטחון וחזות מקצועית.

נגיד שבחרת להתלבש כמו מישהי שבא לך להיות כמוה, פרטי לבוש דומים, אפילו אמצת כמה התנהגויות שלה, ואת מצליחה לחקות אותה בצורה נהדרת, זה הופך אותך להיות היא?

"להתחפש בחיים", זה ההפך מלהיות אותנטית?!

אני לא בטוחה, את אישיות שמורכבת מכמה פנים, וזה לגמרי נחמד לבחור בצורה מודעת איזה פן אני רוצה להדגיש היום, וגם בסדר לקבל השראה מנשים אחרות.

יש פעמים שהלבוש עוזר לנו לקבל יותר אומץ, להכנס לנעליים של תפקיד. באנגלית יש משפט שאומר Fake it till you make it, זה בדיוק זה.

אז יש לי רק בקשה קטנה אלייך, תעשי נסיון, דוקא היום שפורים, אולי זה יעזור לך לקבל יותר אומץ, תלבשי פריט לבוש שמבחינתך הוא יציאה מאזור הנוחות, שבשבילך הוא משהו אחר מהרגיל והמוכר, אפילו צבע אחר, תכשיט יותר "משוגע" ממה שאת הולכת בדר"כ ותבחני את הרגשות שלך, איך את מרגישה.

בשורה תחתונה - התלבשי איך שאת רוצה להרגיש, ותרגישי  גם אם בהתחלה זה מרגיש לך תחפושת 

בתחפושת יש עוצמה בדיוק כמו שיש עוצמה לבגדים שאת בוחרת ללבוש.

דרך אגב, בסדנה #לתת_לבגדים_לדבר_בשבילך אנחנו מדברות ומדגימות את העוצמה בלבוש. לאור הביקוש פתחנו מועד ערב, קישור עם כל הפרטים.

אספתי לך פה השראות לנשים בסגנונות לבוש מדליקים וקצת משוגעים, תקבלי קצת השראה גם ליום יום שלך  https://goo.gl/W1Uzno

בנימה אישית - מאוד אהבתי להתחפש לליצנים מצחיקים ועצובים, ועוד שלל תחפושות, כן פורים הוא החג החביב עלי, ואני מודה, שגם בחיים היומיומיים אני אוהבת להכניס הומור ללבוש, לפעמים איזה טוויסט נחמד, התאמת צבעים קצת משוגעת, שילובי טקסטורות מפתיעות, כי זה עושה לי טוב ומשמח אותי, גם אם בפנים לא תמיד הכל ורוד :)

 

פורים שמח!!!!

 

לאור הבקשות נפתח מועד אחה"צ-ערב לסדנה "לתת לבגדים לדבר בשבילך" ב 20.3.18 בהוד השרון

פרטים על הסדנה הקרובה
להצטרפות לסדנה במחיר טרום הרשמה מוקדמת עד ה-13.3.18 לחצי כאן...
טלפון
052-2993416
דואל
nuritart@gmail.com
יש רק אחת כמותך בכל העולם
תשמרי על הייחוד שלך
heart4, heart, like, love, favorite
כל הזכויות שמורות לנורית אלבוחר סטיילינג 2011